Navijárna HMF: Výrobní činnost

V rámci své výrobní činnosti firma dlouhodobě spolupracuje na projektech ŠKODA Electric. Jedná se o výrobu vinutí strojů z výrobního programu ŠKODA Electric.
Historicky se jednalo o celky pro Metro Praha, DP Praha, Atheny, Cagliari, Wroclaw, Riga, Vancouver, San Francisco, Budapešť, Kolín, Belkomunmaš, Schwerin a další.
Pro společnost Baumüller GmbH realizovala firma výrobu vinutí pro rychlovlaky ICE.

Firma disponuje kompletní technologií na výrobu cívek vinutí všech standardních řad trakčních motorů osazených v lokomotivách ČD a.s. a ČD CARGO a.s.

V rámci své výrobní činnosti firma dlouhodobě spolupracovala na projektech ŠKODA Electric. Tato spolupráce definovala budoucí orientaci firmy. Jednalo se o výroby vinutí strojů z výrobního programu ŠKODA Electric (Metro Praha, DP Praha, DP Atheny, DP Cagliari, DP Wroclaw, DP Riga, DP Vancouver, DP San Francisco, DP Budapešť, DP Kolín, DP Belkomunmaš, DP Schwerin a další.

Pro společnost Baumüller GmbH realizovala firma výrobu vinutí pro rychlovlaky ICE. Firma disponuje kompletní technologií na výrobu cívek vinutí všech standardních řad trakčních motorů osazených v lokomotivách ČD a.s. a ČD CARGO a.s. V rámci kooperace se Škoda Electric a.s. se podílela na projektech výroby pohonů tramvají, trolejbusů a příměstských vlaků. Z řady projektů uvádíme San Francisco, Wroclaw, Metro Praha, Portland, Budapešť či Köln. Kromě rotorových cívek se firma zabývá i výrobou statorového vinutí, tj. hlavních a pomocných cívek. Pro tuto činnost disponuje kompletním strojním zázemím. Jedná se o vakuovou impregnaci cívek, navíječky, včetně adaptéru pro navíjení "navysoko" a lisy pro formování finálních tvarů.

Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory. Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory. Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory.

Napište nám

Kontakty

Štúrova 479/15
Teplice-Trnovany, PSČ 415 01
Tel.: +420 417 564 456
Fax: +420 417 564 455
E-mail: info@navijarna-hmf.cz

Ivana Komárková HMF Navijárna

Copyright ©2010-2015 Ivana Komárková - HMF, Created by UpFront

Tisk Napište nám Nahoru