Navijárna HMF: O nás

Firma Ivana Komárková – HMF elektromotory je pokračovatelem firmy Jan Komárek - HMF – elektromotory, která byla založena v 31.10. 1992 privatizací bývalého závodu teplického podniku Trizon. Vedení firmy se podařilo za léta existence vybudovat solidní prosperující firmu, která dokáže pokrýt veškeré požadavky trhu. Díky stabilnímu kádru pracovníků se podařilo vytvořit dostatečný duševní potenciál, který dokáže pružně reagovat na požadavky zákazníků. Vzhledem k počtu zaměstnanců je firma mnohem pružnější než-li konkurence v daném segmentu. Všechny tyto zkušenosti a dovednosti se odrážejí v prosperitě firmy.

Firma průběžně rozšiřuje své provozy o nové výrobní dílny a technologická zařízení. Jednotlivé etapy rozvoje jsou realizovány za podpory EU prostřednictvím strukturálních programů.

Sídlo

Sídlem firmy je areál v ulici Štůrova 15 v Teplicích. Provozně opravárenská část je tedy dislokována v přímém dosahu všech hlavních komunikačních tahů na okresní město Teplice, tj. E 55 a E13.
Firma je registrována v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu A, vložka 27515.

Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory. Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory. Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory.

Napište nám

Kontakty

Štúrova 479/15
Teplice-Trnovany, PSČ 415 01
Tel.: +420 417 564 456
Fax: +420 417 564 455
E-mail: info@navijarna-hmf.cz

Ivana Komárková HMF Navijárna

Copyright ©2010-2015 Ivana Komárková - HMF, Created by UpFront

Tisk Napište nám Nahoru