Navijárna HMF: Opravy elektrických zařízení

Během doby od privatizace získala firma bohaté zkušenosti v oboru oprav elektrických strojů, čerpadel, svářečských agregátů, alternátorů, transformátorů a ručního nářadí značky NAREX. Veškeré opravy jsou prováděny v souladu s běžnými nároky na ekologii. Dokladem toho je například impregnace prováděná zakapávacím ekologicky nezávadným lakem (NH91). V případě potřeby použití metody vakuové impregnace vuživá naše firma možnosti svých subdodavatelů. Opravy jsou prováděny z materiálů jak zahraničních, tak domácích výrobců, které splňují ty nejnáročnější podmínky týkajících se např. zvýšení tepelných, či izolačních vlastností. Kromě standartních elektrických poruch je firma schopna realizovat opravy všech mechanických částí motorů, včetně výroby atypických dílů a součástí.

Firma průběžně rozšiřuje své provozy o nové výrobní dílny a technologická zařízení. Jednotlivé etapy rozvoje jsou realizovány za podpory EU prostřednictvím strukturálních programů.

Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory. Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory. Navijárna, elektrické stroje, čerpadla, svářečské agregáty, alternátory.

Opravy

Napište nám

Kontakty

Štúrova 479/15
Teplice-Trnovany, PSČ 415 01
Tel.: +420 417 564 456
Fax: +420 417 564 455
E-mail: info@navijarna-hmf.cz

Ivana Komárková HMF Navijárna

Copyright ©2010-2015 Ivana Komárková - HMF, Created by UpFront

Tisk Napište nám Nahoru